ZK ZK Tohle a webové stránky? ZK ZK   

*+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,


.
HTML, PHP od ZK   
DJ ZK   
www.Xko.cz   
Hledají se   
Otazníky   
Pokračování   
Historie stránek   

.,. ICQ .,.
ICQ     58-698-637    
hosted by Pipni.cz
hosted by Pipni.cz
Jste návštěvník:Hledáme a pátráme


Obrázek ve velkém - 209 KB

      Poznáváte se? To je dobře, prosím ozvěte se mi na adresu zk@onzk.net mohli bychom udělat takový malý sraz. Nebylo by to hezké.
      Pro připomenutí je to letní tábor Světlá pod Luží, je to blízko hranic v okolí se nachází: jeskyně, přehrada Naděje. Přes tyto místa vedl celodenní výlet. U budovy tekl potok a bylo tam pískové volejbalové hřiště, na budově byla připevněna poštovní schránka české pošty.
      Dále si vzpomínám na několik jmen a to bratři Beranové a Šemík, na tábor byl odjezd z města Ústí nad Labem.

    Letní tábor 1991


Obrázek ve velkém - 90 KB

      Poznáváte se? To je dobře, prosím ozvěte se mi na adresu zk@onzk.net   rád bych prohodil pár slov, co je nového.
      Tábor v  Králíkách v roce 1996 byl tu i bazén. A zase několik jmen Hájek a bratři Kroupopé co poslouchají Vanila ICE. Diskotéky se pořádali v plechové hale, na fotce se nachází 1. oddíl s vedoucím oddílu Petrem.
      Odjezd na tábor byl odjezd z města Nymburk.

    Letní tábor 1996


Obrázek ve velkém - 56 KB

      Poznáváte se? To je dobře, prosím ozvěte se mi na adresu zk@onzk.net   rád bych prohodil pár slov, co je nového.
      Tábor v  Králíkách v roce 1996 byl tu i bazén. A zase několik jmen Livia Faltýnková, Pavlína Hájková, a Hájek. Toto bylo volejbalové utkání proti Německému táboru 1. & 2. oddíl. Samozřejmě jak jinak než, že jsme skončili první v tomto těžkém mezinárodním turnaji. A to jsme museli hrát s jejich míčem na který jsme samozřejmě nebyli vůbec, ale vůbec zviklí.

    Letní tábor 1996
ZK © 1999-2019