ZK ZK Tohle a webové stránky? ZK ZK   

*+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,.+***+.,.+**+.,


.
HTML, PHP od ZK   
DJ ZK   
www.Xko.cz   
Hledají se   
Otazníky   
Pokračování   
Historie stránek   

.,. ICQ .,.
ICQ     58-698-637    
hosted by Pipni.cz
hosted by Pipni.cz
Jste návštěvník:Webové aplikace a stránky

      Webu se věnuji od roku 1999, kdy jsem začal mít potřebu prezentovat jak sebe, tak i poznatky, které jsem ve svém životě nabyl.

      Mé začatky nebyli nijak valné a kódu stránek jsem nerozuměl. Tak jsem využil MS Word, který umožnoval stránky uložit jako webovou prezentaci, umožnoval do ní vložit také obrázky, což pro mě jako začátečníka byl výborny luxus. A všák má prezentace o počtu asi 5 stránek měla cca 5,5 mega. Když vezmu v potaz, že kdo měl modem 33.6 byl king mezi interneťáky... Nemluvě o tom že stránky uměl zobrazit pouze nejnovějsší Internet Explorer.

      V té době si mého pochlubení se stránkami všiml Vitězslav H. Ačkoli jsem byl patřičně hrdý na svou prezentaci, tak i přesto měl trpělivost se mi věnovat. Strávil několik hodin vyvětlováním a ukazováním. Teprve díky jemu jsem se ponořil do stránek pořáně a pochopil co je optimalizace a k čemu je. Tímto bych mu tedy chtěl poděkovat!

      Následně jsem pokračoval přez FrontPage do poznímkového bloku, kde jsem zůstal až do teď. Dnes se věnuji webovám stránkam v HTML40, CSS, JS a VBS, WML. S tím, že grafiku si ve většině případů objednám a napasuji jí do stránek. Tyto stránky ještě podporuji jazykem PHP40 s návazností na MySQL ci PostgreSQL.


ZK © 1999-2019